Середній рівень (3 бали) 4. Розв'яжіть рівняння: 1) – 3 x = 15; 2) 0,3x1,8 = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:

1) -3x = 15

x = -15/3

x = -5

2) 0.3x1.8 = 0

0.54x = 0

x = 0/0.54

x = 0