СРОЧНО!!!! Знайдіть усі пари натуральних чисел, які є розвязками рівняння: 3х + 4у = 7


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Вика.

y = 7/4 - (3 x)/4

3 x + 4 y - 7 = 0

Real solution

y = 7/4 - (3 x)/4

Solution

y = 7/4 - (3 x)/4

Integer solution

x = 4 n + 1, y = 1 - 3 n, n element Z

Solution for the variable y

y = 1/4 (7 - 3 x)