На першій полиці на 12 книжок більше, ніж на другій, а разом на двох полицях 56 книжки. Скільки

книжок на кожній з полиць?

Ответы на вопрос

Отвечает Скобелева Олеся.

Позначимо кількість книжок на другій полиці як x. Оскільки на першій полиці на 12 книжок більше, то кількість книжок на першій полиці буде (x + 12).

За умовою, разом на двох полицях 56 книжок, отже ми можемо записати:

(x + 12) + x = 56

2x + 12 = 56

2x = 56 - 12

2x = 44

x = 22

Отже, на другій полиці є 22 книжки, а на першій полиці буде на 12 книжок більше, тобто 34 книжки.

Підсумовуючи, на першій полиці є 34 книжки, а на другій - 22 книжки.