Помогите пожалуйста!!!!!Знайдіть 20-ий член арифметичної прогресії та суму п'ятнадцяти перших

членів, якщо а6=8,а8=10

Ответы на вопрос

Отвечает Михнюк Илья.

Ответ:

6=а1+5d

10=a1+7d

a1+7d-a-5d=4

d=2

6=а+5•3

а=4

а20=34

а8=а+д .9

а1=-8

а15=30

С=-8+20/2•15=30

Объяснение: