Знайти моду, меадіану і скласти частотну таблицю вибірки: 5;2;0;8;9;12;1;0;2;8;12;0;0.


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Марина.

Ответ:

Складаємо 0,0,0,0,1,2,2,5,8,8,9,12,12

Мода- m0 - 0 найчастіше

Медіана - me - 2 по середині

Таблиця

n 0 1 2 5 8 9 12

частота 4 1 2 1 2 1 2

х=0*3+1+2*2+5+8*2+9+12*2/2=59/13=4,53