1. При якому знаяенні аргументу значення функції у=4/5 х дорівнює 20?


Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Арсений.

Ответ:

При х = 25, у = 20.

Объяснение:

у = 4 / 5 × х = 20

х = 20 / 4 × 5 = 5 × 5 = 25

Проверка.

у = 25 / 5 × 4 = 5 × 4 = 20