Спростити вираз та знайти його значення, якщо а=100 5,61+3,04а-а+1.6


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Ответ: 211,21

Пошаговое объяснение:

Спрощення виразу виконується шляхом обчислення кожного доданка та їх суми:5,61 + 3,04a - a + 1,6 = 5,61 + 2,04a + 1,6Тоді, замінивши a на 100, отримаємо:5,61 + 2,04(100) + 1,6 = 211,21Отже, значення виразу 5,61 + 3,04a - a + 1,6 при а = 100 дорівнює 211,21.