5a/ (a+3)² × (a²-9) при a=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Букасеев Максим.

Ответ:

5a/(a^2+6a+9)((a-3)(a+3))= -10 / (4-12+9)(-2-3)(-2+3)=

-10 / (1×(-5)×1)= -10/-5=2

Объяснение:

қысқаша көбейту формула арқылы шығарылған