Розвяжіть систему рівнянь способом додавання 4x–5y=–83 2x+5y=29


Ответы на вопрос

Отвечает Калабин Алексей.

4x - 5y = -83 (1)

2x + 5y = 29 (2)

Додаємо рівності (1) та (2) поелементно:

6x + 0y = -54

Отримали одне рівняння з однією змінною:

6x = -54

Розв'язуємо це рівняння:

x = -54/6

x = -9

Підставляємо знайдене значення x у будь-яку з вихідних рівностей і знаходимо y:

4x - 5y = -83

4*(-9) - 5y = -83

-36 - 5y = -83

-5y = -83+36

-5y = -47

y = 9.4

Тому розв'язок системи рівнянь:

x = -9

y = 9.4

Отвечает Дубровский Адель.

Ответ:

(-9;9,4)

Объяснение:

4x-5y=-83

2x+5y=29

6x=-54

x=-9

Знайдемо у:

2×(-9)+5у=29

-18+5у=29

5у=29+18

у=47÷5

у=9,4.

Відповідь:А(-9;9,4)