2. Скільки сторін має многокутник, якщо сума його внутрiшнiх кутів- 2880°? онд ван Знайдіть. Даю 50

балів!!

Ответы на вопрос

Отвечает Teleguz Andriyana.

Ответ:

18

Объяснение:

(n - 2) * 180 = 2880

n * 180 - 360 = 2880

n * 180 = 3240

n = 18