Дано 35 чисел из низ число 8 зустрічається 17 разів число 13 зустрічається 4 рази і число 18 14

развів. Знайдіть середнє арифматичне цих 35 чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Кристина.

Ответ:Щоб знайти середнє арифметичне цих 35 чисел, потрібно знайти суму всіх цих чисел і поділити на їхню кількість.

Кількість чисел = 17 + 4 + 14 = 35

Сума чисел = (8 * 17) + (13 * 4) + (18 * 14) = 136 + 52 + 252 = 440

Середнє арифметичне = Сума чисел / Кількість чисел = 440 / 35 = 12.57 (округлено до двох знаків після коми)

Отже, середнє арифметичне цих 35 чисел дорівнює 12.57.

Пошаговое объяснение: