ПРОШУУУУУУУ ДОПОМОЖІТЬ ДЕДЛАЙН СЬОГОДНІ Чому дорівнює значення виразу sin (-30⁰)-2 tg (-45°) +

cos (-45⁰)​

Ответы на вопрос

Отвечает Галимова Ангелина.

Ответ:значення виразу sin(-30°) - 2tg(-45°) + cos(-45°) дорівнює (3√2 - 1) / 2

Объяснение:Спочатку знайдемо значення кожного з тригонометричних виразів:

- sin(-30°) = -sin(30°) = -1/2

- tg(-45°) = -1

- cos(-45°) = cos(45°) = 1/√2

Тоді можемо підставити ці значення в вираз і обчислити його:

sin(-30°) - 2tg(-45°) + cos(-45°) = (-1/2) - 2(-1) + (1/√2)

= (-1/2) + 2/√2 + 1/√2

= (-1/2) + 3/√2

= (-1/2) + 3√2/2√2

= (-1/2) + 3√2/2

= (3√2 - 1) / 2

Отже, значення виразу sin(-30°) - 2tg(-45°) + cos(-45°) дорівнює (3√2 - 1) / 2.