Змішавши 20- відсотковий і 60- відсотковий розчини кислоти, отримали 800 г. розчину, що містить 30%

кислоти. Скільки грамів кожного розчину змішали?

Ответы на вопрос

Отвечает Максутов Руслан.

Ответ:

Позначимо кількість грамів 20-відсоткового розчину кислоти як x, а кількість грамів 60-відсоткового розчину як y.

Тоді ми маємо таку систему рівнянь:

x + y = 800 (загальна кількість розчину)

0.2x + 0.6y = 0.3(800) (кількість кислоти у новому розчині)

Розв'язавши цю систему, ми знаходимо, що x = 400 г та y = 400 г.

Отже, було змішано 400 г 20-відсоткового розчину кислоти та 400 г 60-відсоткового розчину кислоти.

Объяснение: