Катер пройшов відстань між двома портами за 3 год, а теплохід цю ж відстань – за 5 год. Знайдіть

швидкість катера і швидкість теплохода, якщо швидкість катера на 16 км/год більша, ніж швидкість теплохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Ответ:

х швидкість теплохід

х+16 швидкість катера

x \times 5 = (x + 16) \times 3 \\ 5x = 3x + 48 \\ 5x - 3x = 48 \\ x = 48 \div 2 \\ x = 24 \\ 24 + 16 = 40 \\

24км/год швидкість теплохід

40км/год швидкість катера