СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Порошок заліза масою 151,2 г повністю прореагував з

хлором. Укажи масу ферум(III) хлориду, який утворився у результаті реакції.Відповідь запиши з точністю до сотих. Наприклад: 123,45 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Аниськина Алина.

Дано:

m(Fe) = 151,2 г

Найти:

m(FeCl3) - ?

Решение:

2Fe + 3Cl2 => 2FeCl3

n=m/M

n(Fe) = 151,2/56 = 2,7 г

n(FeCl3) = n(Fe) = 2,7 моль

M(FeCl3) = 56 + 3×35,5 = 162,5 г/моль

m(FeCl3) = 2,7 × 162,5 = 438,75 г

Ответ: 438,75 г