№2. В «Приватбанку» купівля 1 євро і 1 долара разом коштує 77 гривень. Знайдіть скільки коштує 1

євро і 1 долар, якщо 1 євро коштує дорожче на 3 гривні ніж 1 долар?

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Арина.

В "Приватбанку" купівля 1 євро і 1 долара разом коштує 77 гривень. Знайдіть скільки коштує 1 євро і 1 долар, якщо 1 євро коштує дорожче на 3 гривні ніж 1 долар?

Ответ:

37 - долар; 40 - євро.

Решение:

1-й спосіб

1. 77 - 3 = 74 (гр.) - вартість євро дорівнює долару.

2. 74 : 2 = 37 (гр.) - долар.

3. 37 + 3 = 40 (гр.) - євро.

2-й спосіб

Нехай x - долар, а x + 3 - євро.

x + (x + 3) = 77

x + x + 3 = 77

2x = 77 - 3

2x = 74

x = 74 : 2 = 37 (гр.) - долар.

37 + 3 = 40 (гр.) - євро.

__________________________________________________________

ᚨᚾᛏᛁᛋᛈᛁᚱᚨᛚᛋ

#SPJ1