Срочно Яке число потрібно поставити замість зірочки, щоб отримати правильну рівність */ 9 = 30/54


Ответы на вопрос

Отвечает Никитюк Леся.

Ответ:

 \frac{x}{9}  =  \frac{30}{54 \\ }  \\ x =  \frac{9 \times 30}{54}  \\ x = 5 \\