Нужна срочно помощь Решите уравнение х²-7х+√10-х=√10-х+44

0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ:

Рівняння має два розв'язки: х₁ = 11 та х₂ = -4.

Объяснение:

х² - 7х + √10 - х = √10 - х + 44

Спростимо його, віднімаючи √10 - х з обох боків:

х² - 7х = 44

Тепер перенесемо всі терміни в ліву частину:

х² - 7х - 44 = 0

Це квадратне рівняння. Щоб його вирішити, можна застосувати формулу квадратного кореня:

х = (-b ± √(b² - 4ac)) / (2a)

Де у нашому випадку a = 1, b = -7 і c = -44. Підставляємо ці значення:

х = (7 ± √((-7)² - 4(1)(-44))) / (2(1))

х = (7 ± √(49 + 176)) / 2

х = (7 ± √225) / 2

х = (7 ± 15) / 2

Отже, маємо два можливих значення для х:

х₁ = (7 + 15) / 2 = 22 / 2 = 11

х₂ = (7 - 15) / 2 = -8 / 2 = -4

Таким чином, рівняння має два розв'язки: х₁ = 11 та х₂ = -4.

0 1