Подайте у вигляді многочлена вираз (x-3)(x+3)1. 9-x2. 9-x²3. x²-9​


Ответы на вопрос

Отвечает Коханов Сашка.

(x-3)(x+3) представляє собою різницю квадратів, тому:

(x-3)(x+3) = x^2 - 3^2 = x^2 - 9

Відповідь: 3. x²-9.

Отвечает Ермакова Марьяна.

Ответ:

3. х²-9

Объяснение:

3. х²-9

Вирішується за формулою:

(a-b)(a+b) = a²-b²

А отже (x-3)(x+3) = х²-3² = х²-9