У=5х – 2 у=8/х Найти значение функции если значение аргумента равно 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Семченко Андрей.

Ответ:

Для знаходження значення функції потрібно підставити значення аргумента у відповідну формулу і обчислити результат. Так, замінюючи у обидві формули нашим значенням аргументу, отримаємо:

у = 5х - 2, х = 1/2

у = 5(1/2) - 2 = 2.5 - 2 = 0.5

у = 8/х, х = 1/2

у = 8/(1/2) = 8*2 = 16

Отже, значення функції для аргумента 1/2 буде 0.5 для першої формули і 16 для другої формули.

Объяснение:

можете позначити як краща відповідь, якщо допоміг