Побудувати графік функції у=х^2+2х+3. За графіком знайдіть:1) область визначення функції;2)

проміжок спадання функції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Курман Айжан.
X^2 +2x +3=0
D= (b^2 - 4*a*c)
D= 2^2 - 4*1*3= 4-12=-8
Ответ: Корней нет