Не виконуючи побудов, знайти координати точок перетину з осями координат графіка функції у=0,7х-14


Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Саша.

Для знаходження точок перетину графіка функції з осями координат потрібно підставити значення координати y рівне нулю і розв'язати рівняння відносно координати x.

Отже, для розв'язання цієї задачі, ми повинні підставити y=0 у формулу функції та розв'язати рівняння відносно x:

0,7x - 14 = 0

0,7x = 14

x = 14 / 0,7

x = 20

Отже, точка перетину з осю x має координати (20, 0). Щоб знайти точку перетину з осю y, ми повинні підставити x=0 у формулу функції та знову розв'язати рівняння відносно y:

y = 0,7x - 14

y = 0,7 * 0 - 14

y = -14

Отже, точка перетину з осю y має координати (0, -14). Таким чином, ми отримали дві точки перетину: (20, 0) і (0, -14).