. Знайдіть дискримінант квадратного рівняння 3 − 8x −3 = 0 й укажіть його корені.


Ответы на вопрос

Отвечает Саубетов Дамир.
D = (-8)^2 - 4 * 3 * (-3)
= 64 + 36
= 100

x1 = (-(-8) + √100) / (2 * 3) = (8 + 10) / 6 = 18 / 6 = 3

x2 = (-(-8) - √100) / (2 * 3) = (8 - 10) / 6 = -2 / 6 = -1/3