Знайти шостий член арифметичної прогресії -47;-44..​


Ответы на вопрос

Отвечает Лудцева Варвара.
За формулою арифметичної прогресії, кожний наступний член дорівнює попередньому плюс різниця прогресії. Різниця прогресії - це різниця між будь-якими двома послідовними членами.

Отже, знайдемо різницю прогресії:
d
=
(

44
)

(

47
)
=
3
d=(−44)−(−47)=3

Тепер можемо знайти шостий член прогресії:
a
6
=
a
1
+
(
n

1
)
d
=

47
+
(
6

1
)
3
=

47
+
15
=

32
a
6

=a
1

+(n−1)d=−47+(6−1)3=−47+15=−32

Отже, шостий член арифметичної прогресії -32.