Розв'язати рівняння: 20/x+4 + 4 = x


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

Для розв'язання рівняння спочатку приведемо його до загального вигляду:

20/x + 4 = x

Помножимо обидві частини рівняння на x, щоб позбутися знаменника:

20 + 4x = x^2

Тепер приведемо рівняння до квадратного вигляду:

x^2 - 4x - 20 = 0

Ми отримали квадратне рівняння. Щоб його розв'язати, можна скористатися факторизацією, завдяки якій можна представити рівняння у вигляді добутку двох факторів:

(x - 5)(x + 4) = 0

Тепер знаходимо значення x, які задовольняють цьому рівнянню:

x - 5 = 0 або x + 4 = 0

x = 5 або x = -4

Отже, рівняння має два розв'язки: x = 5 і x = -4.