❗️❗️СРОЧНО❗️❗️ДАЮ 50 БАЛОВ Які з даних записів задають функцію? 2x + 6 >5, 25:5-5 = 0, 5+2x =

2+ 7x, a = 4b +8​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

Усі зазначені записи містять рівняння або нерівності, а не функції.

Функція - це відображення, яке кожному елементу з одного множини (вхідному аргументу) ставить у відповідність єдиний елемент з іншого множини (значенню функції). Зазвичай функції записують у вигляді f(x) = щось, де f - назва функції, x - вхідний аргумент, а щось - формула або вираз, що визначає значення функції для даного аргументу.

Наприклад, f(x) = 2x + 6 є функцією залежності, де значення функції визначаються за формулою 2x + 6. Однак, ні один з наведених записів не задає таку функцію.

Записи, які ви приводите, представляють рівняння та нерівності, які можуть мати рішення для певних значень змінних. Наприклад:

2x + 6 > 5 є нерівністю, що може мати рішення для певних значень x.

25:5 - 5 = 0 є рівнянням, яке можна розв'язати, щоб знайти значення x.

5 + 2x = 2 + 7x є рівнянням, яке можна розв'язати для знаходження значення x.

a = 4b + 8 є рівнянням, де значення a виражається через значення b.

Важливо відзначити, що розв'язки рівнянь і нерівностей можуть бути різними залежно від умов та обмежень, що задаються у конкретному контексті.