Санды санның квадраты түрінде жазыңдар: 1) 16; 2) 1,21; 3) 625; 4)0,16; 5) 7; 6) 2,5; 7) 49; 8)1

25 3

Ответы на вопрос

Отвечает Болдарь Алина.

Ответ:

1)16 =  {4}^{2}  \\ 2)1.21 =  {(1.1)}^{2}  \\3)625 =  {25}^{2} \\ 4)0.16 =  {0.4}^{2}  \\ 5)7 =  { \sqrt{7} }^{2}  \\ 6)2.5 =  { \sqrt{2.5} }^{2}  \\

7)49 =  {7}^{2}  \\ 8)125 =  { \sqrt{125} }^{2}