Обчисліть дискримінант квадратного рівняння 10х2 – 7х + 1 = 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Бурматов Данил.

Дискриминант     D=b²-4ac

a=10

b=-7

c=1

D=b²-4ac=(-7)²-4*10*1=49-40=9