Егер шаршынын кабыргасын 4см-ге арттырса,онда шаршы ауданы 112 см2-ка артады.Шаршынын периметрин

есептерин.

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Софья.

\left \{ {{a^2=S} \atop {(a+4)^2=S+112}} \right. \left \{ {{a^2=S} \atop {a^2+8a+16=S+112}} \right. \left \{ {{a^2=S} \atop {a^2+8a+16-112=S}} \right. \left \{ {{a^2=S} \atop {a^2+8a-96=a^2}} \right. \\ \\ \left \{ {{a^2=S} \atop {8\cdot(a-12)=0}} \right. \left \{ {{S=12^2=144 \ (cm^2)} \atop {a=12 \ \ (cm)}} \right.  \\ \\ P= 4\cdot a =4\cdot 12= 48 \ cm