Знайдыть невыдомі члени геометричної прогресії : 8; x; 2; y; 0,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Алёна.

х=8/2=4, а у=2/2=1

Ответ: х=4, у=1

Отвечает Соболь Вика.

знаходимо знаменник прогресії q: