Вместе с вуглекислий газ складається з 2 хімічних елементів карбону 27% і оксигену 72% знайти масу

в 50 г вуглиця газу і яка кількістьу 25 г вугликислого гозу скільки треба взяти оксигену і карбону щоб ліхтор 200 вугликислого газу

Ответы на вопрос

Отвечает Лабарова Аня.

Решение:

m = 0,27; m = 0,72.

m = 50*0,72 = 36 г

m = 25*0,27 = 6,75 г

m = 0,27*200 = 54 г

m = 0,72*200 = 144 г

Ответ:

Масса кислорода - 36 г

Масса углерода - 6,75 г

Углерода и кислорода - 144 г