Зведіть рівняння до лінійного 2-3x=5-7x


Ответы на вопрос

Отвечает Микитчин Наталя.
-3х+7х=5-2
4х=3
х=3:4
х=3/4
х=0,75
Отвечает Панчук Діана.
-3х+7х=5-2
4х=3
х=3:4
х=3/4