швидкість руху точки задається рівнянням V(t)=6tв кв+ 1м/с.Знайдіть рівняння руху якщо у момент

часу 3с точка знаходилася на відстані 42м.................решите пожаласта........даю 60пнт...........СРОЧНО НУЖНО????????

Ответы на вопрос

Отвечает Усманова Лиля.
S(t)=2t³+t+C
42=2*27+3+C
C=42-57=-15
S(t)=2t³+t-15