стілець,початкова ціна якого становила 160 грн., двічі подорожчав,причому кожного разу на

50%.Скільки тепер коштує стілець?

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.
160 грн - 100%
х грн    -   50%
 х= 160*50:100=80 грн - становить 50%
160+80=240 грн- ціна після першого подорожчення
240+80=320 грн - ціна стільця після другого подорожчення