Знайдіть значення тригометричних функцій кута альфа, якщо відомо, що cosальфа=-0,23 i пи


Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Богдан.
Дано: cosα = -0,23. α во 2 или 3 четверти.
Находим:
sinα = +-√(1-(-0,23)²) = +-√(1- 0,0529) = +-0,9471 = +-0,973191 .
tgα = sinα/cosα = (+- 0.973191) /(-0,23) = -+  4,231264 .
ctg
α = cosα/sinα =  -0,23/(+- 0.973191) = -+  0,236336.

Если 
α = π:
sinα = 0 .
cos
α = -1
tgα = 0.
ctgα = ∞.