Функцію задано формулою y= -3x+6. Знайдіть: 1. Значення функції, якщо значення аргументу = 6. 2.

Значення аргументу, якщо значення функції = 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенбай Мирас.
y= -3x+6
1) x = 6
y = - 3 * 6 + 6 = - 18 + 6 = - 12 
2) y = 4 
- 3x + 6 = 4 
- 3x = - 2 
x = 2/3