Знайдіть при якому значені c рівняння (5+c)x=24 1)має один корінь що дорівнює 8 2)не має коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Кизлык Алеся.

1). (5+c)*8=24, 5+c=3, c=3-5, c= -2. Ответ: c= -2. 2). x=24/(5+c). дробь не имеет смысла в том случае, если знаменатель равен 0. получаем: 5+c=0, c= -5. Ответ: при c= -5.