на обгородженій ділянці що має форму прямокутника довжина якогл на 27 м більша за ширину розбили

прямокутний газон на 10м від огорожі знайди площу газону якщо віддомо що відомо що вона менша за плошу обгородженої ділянки на 1940 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Маргарита.

Нехай ширина огорожі х м, тоді довжина огорожі х+27 м, ширина газона х-10 м, довжина газона х+27-10=х+17 м.

Маємо рівняння: х(х+27) - (х-10)(х+17) = 1940

х²+27х-х²+10х-17+170=1940

20х=1770

х=88,5.

Ширина газону 88,5-10=78,5 м; довжина газону 88,5+17=105,5 м.

Площа газону 78,5*105,5=8281,75 м²

Відповідь: 8281,75 м²

Перевірка: 88,5 * 115,5 - 78,5 * 105,5 = 10221,75 - 8281,75 = 1940.

Відповідь правильна.