Не виконуючи побудову знайто координату точок перетину графіка фунуції y=0,5x-3з координатними осями


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Дима.

ось  абсцисс (y=0):  0,5x-3=0; 0,5x=3; x=3/0,5=6. Ответ: точка А( 6:0). ось ординат( x=0): y=0,5*0-3= -3. Ответ: точка В (0: -3).