Периметр прямокутника =28 см,а його площа=40см2 .Знайти довжину і ширину прямокутника за допомогою

системи рівнянь.

Ответы на вопрос

Отвечает Криницын Алексей.

x+y = 14

xy = 40

 

x = 14-y

14y-y^2 -40 = 0

 

y^2 -14y +40 =0

y = 4    y =10

x = 10   x = 4

 Ответ 4 см,  10 см