Сплави 2 злитки. Маса одного з них- 105 грам, і він містить 40% міді. Маса другого злитка-75 грам.

Знайдіть відсотковий вміст міді у другому злитку, якщо отриманий сплав містить 50% міді.

Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Никита.

1 сплав весит 105 г и имеет 40% меди, то есть 105*0,4 = 42 г меди.

2 сплав весит 75 г.

Общий сплав весит 105 + 75 = 180 г и имеет 50%, то есть 180*0,5 = 90 г меди

Значит, 2 сплав имел 90 - 42 = 48 г меди.

48/75 = 16/25 = 64/100 = 64% меди.