Розвяжіть систему x+y=-4, 4x+3y=-9​


Ответы на вопрос

Отвечает Юзькова Крістіна.

Объяснение:

x+y=-4,

4x+3y=-9

х=-4-у

4(-4-у)+3у=-9

-16-4у+3у=-9

-у=-9+16

у=-7

х=-4-(-7)=-4+7=3

ответ:(3;-7)