чотири послідовні натуральних числа такі що добуток двох більших з них на 90 більший ніж добуток

інших чисел знайдіть найбільше.Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Ионяк Ваня.
Нехай перше число х, тоді друге число (х+1), і третє (х+2) , а четверте (х+3)
Доюуток двох більших це добуток (х+2) і (х+3)
за умовою задачі :
(х+2)(х+3)=х(х+1) +90
х²+5х+6=х²+х+90
4х+6=90
4х=84
х=21
Найбільше число (х+3) = 21+3 = 24
Відповідь:24