Сума другого і дев'ятого членів арифметичної прогресії дорівнює 6. Чому дорівнює сума перших десяти

членів цієї прогресії?

Ответы на вопрос

Отвечает Малько Віка.
А2=а1+d
a9=a1+8d
a2+a9=a1+d+a9+8d=2a1+9d
S10=(2a1+d(10-1))*10/2=(2a1+9d)*10/2=6*10/2=30