один робітник виготовляє за годину с деталей, а другий - на дві деталі меньше.Скільки деталей

виготовлять обидва робітника за 8 год? Обчисліть при с=10

Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Настя.

Ответ:

перший робітник - 10дет. за год.

другий робітник - 10-2дет. за год.

скільки дет. вигот. робітники за 8 год.

1)10-2=8(дет.)- перший робітник за год.

2)10+8=18(дет.)- 2 робітника за 1 год.

3)18×8=144(дет.)- 2 робітника за 8 год.

Відповідь: 144 деталі зроблять 2 робітника за 8 годин.