11-5х=2х+4 Өтініш алгебрадан көмектесіңіздерші!Дəл қазір керек! Пожалуйста помогите!Мне срочно

надо!

Ответы на вопрос

Отвечает Рудовская Елена.
11-5х=2х+4; -5х-2х=4-11; -7х=-7; х=-7:(-7); х=1