із 28 учнів класу 18 захоплюється класичною музикою, а решта - футболом. Яка ймовірність того, що

навмання вибраний учень захоплюється футболом?

Ответы на вопрос

Отвечает Глущак Олег.
Подія А - навмання вибраний учень полюбляє футбол.
m - Футболом захоплюється =10 людей
n - Всього дітей = 28
p = (a) =  \frac{m}{n}  =  \frac{10}{28}  =  \frac{5}{14}

Ймовірність 5/14