Катер за 3 години руху за течією і 5 годин проти течії проходить 76 км. Знайдіть швидкість катера,

якщо за 6 годин за течією він проходить стількі ж, скільки за 9 годин проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Дербаремдикер Даня.
За теч - х
против - у
3х+5у=76
6х=9у

4.5у+5у=76
9.5у=76
у=76:9.5
у=8 км/ч - прттив
х=9*8:6=12 км/ч - по теч