Знайдіть перший член і знаменик геометричної прогресії (bn) якщо b2=15 b4 3.75 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Голофаст Дима.

b4=b1*q^3; b2=b1*q; b4/b2=q^2; b4/b2=3,75/15=0,25; q=V0,25=0,5.  

b1=b2/q=15/0,5=30.  

Ответ: b1=30; q=0,5.