Чи можна розташувати 59 банок консервів на трьох полицях так,щоб на третій полиці було на 9 банок

більше,ніж на першій,а на другій на 4 банки менше ,ніж на третій

Ответы на вопрос

Отвечает Шеляков Кирилл.
Обозначим кол-во банок на первой полке х, тогда на третьей х+9, на второй х+5, получаем
x+x+5+x+9=59 ⇒ 3x=45 ⇒ x=15; x+5=20; x+9=24 (можно)